NoVaMTA- Serwer dla ciebie

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2020-05-10 20:40:35

bogdan
Developer
Dołączył: 2020-03-19
Liczba postów: 14
Windows 7Chrome 81.0.4044.138

Rekrutacja na moderatora- Maj 2020

W dniu dzisiejszym z zarządem otwieramy rekrutację do grona Ekipy.
Co należy zrobić aby się dostać?

1. Trzeba być osobą ogarniętą, kulturalną oraz pomocną
2. Należy wypełnić wzór podany niżej.
3. Podanie ma mieć przynajmniej 5 zdań o sobie

Wzór:

Imię:
Wiek:
Serial:
Uid:
Czy byłeś karany/a na serwerze?:
Opisz siebie:
Czy masz mikrofon?:
Dlaczego ty:

Podania piszcie w komentarzu

Offline

#2 2020-05-10 21:05:39

ROLNIKPIERDOLNIK
Użytkownik
Dołączył: 2020-05-10
Liczba postów: 1
WindowsOpera 68.0.3618.63

Odp: Rekrutacja na moderatora- Maj 2020

Imię:Darek
Wiek:25
Serial:A1B2616DE2BA56B16BC7909F3AC81144
Uid:11
Czy byłeś karany/a na serwerze?:Nie
Opisz siebie:Mam na imie Darek mam 25 lat mieszkam w Bielsku Białej nie pracuje ponieważ koronavirus.Teraz siedze w domu i gram w mta i cs go.Interesuje sie motocyklami mam 2 pojazdy oczywiscie skutery.Lubie piwko i whisky.
Czy masz mikrofon?:Tak
Dlaczego ty:Dlatego ze ogarniam reporty lubie pomagac gracza i karac tych co odwalaja.Bylem na innych serwerach w administracji.Napewno was nie zawiode.Pozdrawiam.

Offline

#3 2020-05-10 22:57:58

BPkozak
Moderator
Dołączył: 2020-05-10
Liczba postów: 1
AndroidChrome 80.0.3987.149

Odp: Rekrutacja na moderatora- Maj 2020

Imię: Bartosz
Wiek:13
Serial: 790B97D45B1017A2443D9C9F07CBB094
Uid: 15
Czy byłeś karany/a na serwerze?: nigdy
Opisz siebie: Dobra Mam na imię Bartosz mam 13 lat lubię pomagać innym graczom i ludziom jestem osobą Pomocna miła i osobą która jest miłym człowiekiem który nie wyzywa innych i nie hejtuje lubię psy i  grać w gry np Mta lubię biegać i uprawiac sport:Jestem osobą dobrą pomocną lubię pomagać innym osobą interesuję się sportem lubię grać w gry i inne rzeczy lubię trochę modelować i grać w piłkę lubię bardzo dobrze   umiem odgrywać albo robić jakieś rzeczy  lubię w moim życiu robić co jest dobre i złe na przykład pomaganie starszym ludziom i nawet ludziom młodszym po prostu lubię pomagać  i próbuję się zmieniać z kiedyś na lepszą osobę  lubię biegać w wolnych chwilach a gdy nie mam co robic gram w gry na przykład mta cs go gta FIFA lubię się spotykać z przyjaciółmi i jeździmy razem na rowerze lubię z przyjaciółmi rozmawiać Graz z nimi o być zawsze przy nich w ich trudnych chwilach lubię pomagać każdemu młodym młodszym ludziom dzieciom starszym ludziom jestem bardzo pomocny dla innych ludzi poprostu lubię to robić w jestem osobą co nie hejtujr innych ludzi bez powodu jeśli mnie wyzwa nic nie robie nie zwracam na niego uwagi nawet jeśli go nie lubię
Czy masz mikrofon?: Oczywiście
Dlaczego ty że znam się na tej roli i mam bardzo duże doświadczenie i lubię pomagać innym osobą na tej randze dlatego że zależy mi na tej randze mam doświadczenie na tej randze i  lubię pomagać graczom i robić rapsy lubię pomagać i mogę spędzać bardzo dużo czasu zależy mi na tej randze jest to moje ulubiona rzecz lubię pomagać innym graczom i administracji i lubie pomagać młodszym a tak że starszym ludziom pomaganie jest to dla mnie najważniejsza rzecz w życiu pomagając każdemu kto jej potrzebuje pomocy nawet zwierzętom nawet lubię odrabiać lekcje za inne osoby jestem pilną osobą

Ostatnio edytowany przez BPkozak (2020-05-10 23:02:57)

Offline

#4 2020-05-11 17:29:46

bogdan
Developer
Dołączył: 2020-03-19
Liczba postów: 14
Windows 7Chrome 81.0.4044.138

Odp: Rekrutacja na moderatora- Maj 2020

BPkozak napisał/a:

Imię: Bartosz
Wiek:13
Serial: 790B97D45B1017A2443D9C9F07CBB094
Uid: 15
Czy byłeś karany/a na serwerze?: nigdy
Opisz siebie: Dobra Mam na imię Bartosz mam 13 lat lubię pomagać innym graczom i ludziom jestem osobą Pomocna miła i osobą która jest miłym człowiekiem który nie wyzywa innych i nie hejtuje lubię psy i  grać w gry np Mta lubię biegać i uprawiac sport:Jestem osobą dobrą pomocną lubię pomagać innym osobą interesuję się sportem lubię grać w gry i inne rzeczy lubię trochę modelować i grać w piłkę lubię bardzo dobrze   umiem odgrywać albo robić jakieś rzeczy  lubię w moim życiu robić co jest dobre i złe na przykład pomaganie starszym ludziom i nawet ludziom młodszym po prostu lubię pomagać  i próbuję się zmieniać z kiedyś na lepszą osobę  lubię biegać w wolnych chwilach a gdy nie mam co robic gram w gry na przykład mta cs go gta FIFA lubię się spotykać z przyjaciółmi i jeździmy razem na rowerze lubię z przyjaciółmi rozmawiać Graz z nimi o być zawsze przy nich w ich trudnych chwilach lubię pomagać każdemu młodym młodszym ludziom dzieciom starszym ludziom jestem bardzo pomocny dla innych ludzi poprostu lubię to robić w jestem osobą co nie hejtujr innych ludzi bez powodu jeśli mnie wyzwa nic nie robie nie zwracam na niego uwagi nawet jeśli go nie lubię
Czy masz mikrofon?: Oczywiście
Dlaczego ty że znam się na tej roli i mam bardzo duże doświadczenie i lubię pomagać innym osobą na tej randze dlatego że zależy mi na tej randze mam doświadczenie na tej randze i  lubię pomagać graczom i robić rapsy lubię pomagać i mogę spędzać bardzo dużo czasu zależy mi na tej randze jest to moje ulubiona rzecz lubię pomagać innym graczom i administracji i lubie pomagać młodszym a tak że starszym ludziom pomaganie jest to dla mnie najważniejsza rzecz w życiu pomagając każdemu kto jej potrzebuje pomocy nawet zwierzętom nawet lubię odrabiać lekcje za inne osoby jestem pilną osobą

Podanie zaakceptowane

Offline

#5 2020-05-12 17:50:33

Kacpiiierek
Użytkownik
Dołączył: 2020-05-12
Liczba postów: 1
AndroidChrome 81.0.4044.117

Odp: Rekrutacja na moderatora- Maj 2020

Imię: Kacper
Wiek: 13
Serial:
Uid: 21
Czy byłeś karany/a na serwerze?: Nie
Opisz siebie: Niski i tyle
Czy masz mikrofon?: Owszem
Dlaczego ty: Mam duże doświadczenie byłem 2x RCON'em i 1xModeratorem. Znam wszystkie komendy.

Offline

#6 2020-05-12 21:53:45

drajwer
Użytkownik
Dołączył: 2020-05-12
Liczba postów: 1
WindowsChrome 81.0.4044.138

Odp: Rekrutacja na moderatora- Maj 2020

Imię: Piotrek
Wiek: 15
Serial: 2572131EED65A43725DAD0752B0FF6B4
Uid: 24
Czy byłeś karany/a na serwerze?: Nigdy
Opisz siebie:Witam wszystkich Nazywam Sie Piotrek Mieszkam W Warszawie Interesuje sie robieniem banerow na youtubie oraz, Motoryzacja
Banery: Zaczelo sie od tego ogladam sobie youtube jakies mta itd, widze youtubera ktory ma 10k subow i widze jego baner wchodze sobie na poradnik jak sobie zrobic baner na youtubie widze ten program, pobieram go nazywal sie on Photoshop
Pobralem zrobilem swoj pierwszy baner na youtubie! Poniewaz zaczynalem swoja kariere na youtubie
Motoryzacja: Wymienianie opon,jazda na motorze...
Czy masz mikrofon?: Tak
Dlaczego ty: jestem mila osoba,sympatyczna jestem duzo aktywny szybko wykonuje raporty, staram sie robic czesto eventy pomagac nowym jak i starszym graczom bylem na posadzie RCON

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
atlantica - l2wolves - worldofgamers - 6a - avt